Cassius98

Proč se mi pokazila stránka na Weebly?

Dobrý den, mám stránku na Weebly a nějak se mi to tam pokazilo. Úvodní stránka se mi zobrazuje dobře, ale jakmile přejdu na jinou stránku a pak znovu kliknu na Úvod, dá se mi to na odkaz na neexistující stránku.
Zkoušela jsem ze srandy jít do Settings a tam zadat nějakou neexistující doménu a od té doby mi to nějak blbne. Jak to mám spravit?
Tady popřípadně odkaz na můj web: http://klikr.we­ebly.com/

Předem děkuji za odpovědi a jakékoliv rady. :)
Doplňuji:
myslím to tak, že když jsem na úvodu, a pak přejdu třeba na O nás a pak dám znovu úvod odkáže mi to na stránku neville.cz, ale ta neexistuje

Nejlepší odpověď
briketka10

taky mi odkaz funguje normálně..
Apolenka je jako můj Ufík :))

Další odpovědi
Mc Merkurion

nevím,jestli to byla reklama na tvou stránku,ale funguje mi teda vše,ať kliknu,jak kliknu,i vide­o,mimochodem,nej­hezčí je Pepa
Doplňuji:
dyť to píšu,kliknu úvod , o nás , úvod atd a takto jsem projel vše a bez problémů

anonym

Vše funguje naprosto korektně, proto prosím aby jsi sem příště nevkládala reklamu.

pl4toon

Myslím že jsem na ten problém narazil. Ale nevím kde je příčina, protože neznám ten systém. Každý takový web má svůj vlastní systém generování html stránek. Problém je v názvu stránky, nebo v adresování. Když se podíváte na adresu, přidávají se vám tam výrazy a znaky, které tam asi být nemají, takže pak odkazují jinam, než kam asi chcete. Přidává se vám tam výraz „acute“. Nejspíš vkládáte do názvů stránek diakritiku protože se výraz acute objeví vždy po znaku, kde by měla být čárka, nebo 382 místo ž. Budete to asi muset předělat a vynechat diakritiku v adresách.