Mucillinka

Proč se mi každý den, už asi týden zdají ošklivé sny?

Nejlepší odpověď
www

Většinou je proto, že jsou ty věci, třeba jen podobné, kdesi v hlavě.
Zkus před spaním udělat, nebo aspoň myslet na něco příjemného. 😉

Další odpovědi
anonym

Neprozivate ted neco spatneho ? neco , ceho se bojite , z ceho mate velky strach … obavy ? To se pak muze promitat i do snu. Ze neco neumite neprijemneho vyresit … ?

  • iv-

GM

Něco nepříjemného se na tebe valí. Zkus si ty sny zapamatovat, až ty nepříjemnosti nastanou, dáš si to do souvislosti. U mě to tak funguje.