mosoj

Proč se média snaží za každou cenu utajit otravu 55 dětí na táboře ve Chříči?

Včera smazáno dnes totéž!

Nic mně nemusíte baštit. Nestojím o to. Jediný Seznam zveřejnil informaci hned ten den k večeru. Informace byla ihned smazána. Druhý den ráno totéž. Bydlím na trase kudy jezdily sanitky do plzeňské nemocnice a vnoučata mám také na táboře.
Tak ať vám slouží. Mimochodem příčina byla zmíněná až dnes 28.7. Šlo o mnoho dětí, to vás nechává klidnými?

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 0 před 128 dny Sledovat Nahlásit

Nejlepší odpověď
anonym

Manipuluješ. Není to pravda příčina se řeší.

Zdroj: https://www.novinky.cz/krimi/c lanek/otravu-na-detskem-tabore -u-chrice-prosetruje-policie-j ako-trestny-cin-40331480#utm_c ontent=ribbonnews&utm_term=Otr ava&utm_medium=hint&utm_source =m.search.seznam.cz

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Mc Merkurion

... dyť je to všude na první stránce !!!
-
-
-
... po doplnění: opět kecy, uź včera uvedl Blesk možnou příčinu, ale zdroj se stále nekonkretizoval, nebo máš snad jiné info ???

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit

xiperio

Kdyby to tak bylo, tak nic nevíš.

0 Nominace Nahlásit

Vojta24

TN, Novinky, Lidovky, Blesk, iDnes, Český Roshlas, Epocha Plus, Aktuálně, Neviditelný pes, denik.cz,ČT, dokonce i Breclavský deník, všude je to :) a ty tu prostě musíš omílat ty svoje konspirační bláboly "snaží se za každou cenu utajit". Kdo si myslíš, že ti to tady bude baštit ? Tady nejsi na sputniku soudruhu, kde je každá průhledná manipulace nadšeně vítána.

Upravil/a: Vojta24

0 Nominace Nahlásit

elkon

Jsou toho plné noviny. Nikdo nic netají.

0 Nominace Nahlásit

Emefej

Mě by spíš zajímalo, proč se z toho dělá taková aféra? Byl jsem na řadě táborů jako děcko i jako dospělý. Několikrát jsem tam zažil něco podobného (s... b... skoro všichni), dostali jsme živočišné uhlí, ešusy jsme myli v chloraminu, latrína se zasypala dvojnásobnou vrstvou chlorového vápna. V TV ani v novinách tehdy ani slovo!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Mc Merkurion Nahlásit

marci1

24.7.2020 14:23 (zpráva před hodinou)
https://ct24.ceskatelevize.cz/…

0 Nominace Nahlásit

zjentek

To máš tak - nejhorší ze všeho jsou uvědomělí lidé. Těm, když něco sdělíš oficiálně, tak je to prostě TAK a nejede vlak! A jsou jich plné instituce - školy a tak... a mezi nimi musíme žít i my, řídící se mozkem.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
mosoj

Nemáte pravdu. Všechny informace které byly zveřejněny 23. 8. 2020 byly neúprosně mazány. Totéž ještě druhý den dopoledne!!!

Emefej

Tady https://www.plzen.cz/… je zpráva datovaná 23.7.2020.

mosoj

TV jsem také sledoval a ten den nic a ráno též. Takže kdo zde manipuluje?

Mc Merkurion

... a koukal jsi na český stanice ???

anonym

Dokud neuvedeš důvěryhodný zdroj a důkaz, je to plácání do vody.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava