Avatar uživatele
mosoj

Proč se média snaží za každou cenu utajit otravu 55 dětí na táboře ve Chříči?

Včera smazáno dnes totéž!

Nic mně nemusíte baštit. Nestojím o to. Jediný Seznam zveřejnil informaci hned ten den k večeru. Informace byla ihned smazána. Druhý den ráno totéž. Bydlím na trase kudy jezdily sanitky do plzeňské nemocnice a vnoučata mám také na táboře.
Tak ať vám slouží. Mimochodem příčina byla zmíněná až dnes 28.7. Šlo o mnoho dětí, to vás nechává klidnými?

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 0 před 1368 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Manipuluješ. Není to pravda příčina se řeší.

Zdroj: https://www.no­vinky.cz/krimi/cla­nek/otravu-na-detskem-tabore-u-chrice-prosetruje-policie-jako-trestny-cin-40331480#utm_con­tent=ribbonnew­s&utm_term=Otra­va&utm_medium=hin­t&utm_source=m­.search.seznam­.cz

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… dyť je to všude na první stránce !!!
-
-
-
… po doplnění: opět kecy, uź včera uvedl Blesk možnou příčinu, ale zdroj se stále nekonkretizoval, nebo máš snad jiné info ???

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
xiperio

Kdyby to tak bylo, tak nic nevíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vojta24

TN, Novinky, Lidovky, Blesk, iDnes, Český Roshlas, Epocha Plus, Aktuálně, Neviditelný pes, denik.cz,ČT, dokonce i Breclavský deník, všude je to :) a ty tu prostě musíš omílat ty svoje konspirační bláboly „snaží se za každou cenu utajit“. Kdo si myslíš, že ti to tady bude baštit ? Tady nejsi na sputniku soudruhu, kde je každá průhledná manipulace nadšeně vítána.

Upravil/a: Vojta24

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Jsou toho plné noviny. Nikdo nic netají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Mě by spíš zajímalo, proč se z toho dělá taková aféra? Byl jsem na řadě táborů jako děcko i jako dospělý. Několikrát jsem tam zažil něco podobného (s… b… skoro všichni), dostali jsme živočišné uhlí, ešusy jsme myli v chloraminu, latrína se zasypala dvojnásobnou vrstvou chlorového vápna. V TV ani v novinách tehdy ani slovo!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Mc Merkurion Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

24.7.2020 14:23 (zpráva před hodinou)
https://ct24.ces­katelevize.cz/do­maci/3147045-plzenska-nemocnice-propusti-i-zbytek-hospitalizovanych-ucastniku-tabora-kde-se

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

To máš tak – nejhorší ze všeho jsou uvědomělí lidé. Těm, když něco sdělíš oficiálně, tak je to prostě TAK a nejede vlak! A jsou jich plné instituce – školy a tak… a mezi nimi musíme žít i my, řídící se mozkem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Nemáte pravdu. Všechny informace které byly zveřejněny 23. 8. 2020 byly neúprosně mazány. Totéž ještě druhý den dopoledne!!!

před 1368 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Emefej

Tady https://www.plzen­.cz/drama-na-tabore-na-plzensku-asi-60-deti-se-otravilo/ je zpráva datovaná 23.7.2020.

před 1367 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

TV jsem také sledoval a ten den nic a ráno též. Takže kdo zde manipuluje?

před 1368 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… a koukal jsi na český stanice ???

před 1368 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Dokud neuvedeš důvěryhodný zdroj a důkaz, je to plácání do vody.

před 1368 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek