Savier

Proč se lidé dívají na televizi?

Chápu když se někdo dívá na stažené filmy a pořady bez reklam nebo přes Netflix. Nejde mi ale do hlavy proč se někdo dívá na televizní programy typu Nova, Prima atd.. Vždyť je to spíše jedná velká reklama, než obsah na který se chci dívat. Přiznávám, kdysi jsem se také díval na tyto programy ale dnes už bych se k tomu nevrátil. Jaký je tedy důvod stále velké popularity? Je to nevědomost lidí že existují platformy jako je Netflix, Voyo atd..? 😊

Nejlepší odpověď
marci1

Existují i lidé, kteří využijí televize ke sledování přírodopisných, cestopisných, duchovních, dokumentárních, sportovních či jiných zajímavých filmů, pořadů či soutěží. 😄

Další odpovědi
Mravenec

Já se na televizní programy vůbec nekoukám. Obtěžují mě.

elkon

Protože ji mají doma, kdo ji nemá ten se nedívá.

Rokio

Podle mě buďto neschopnost, nedostatek financí nebo obojí.

Filip84

Na to není nějaká exaktní odpověď, co soudruh, to originál. Tak pouze výčet demonstrativní:

  • jak Ti předepsal elkon: protože jí mají doma! Prostě „chodíte na hon? My u nás všichni chodíme na hon.“ Jako si vytře prdel po vysrání, nebo, co já vím, se okoupe v sobotu a přesně v 4:15:15:27 PM pije (300 let stejný) čaj, tak se – přesně – v 7:00 PM zapínají zprávy. Třeba. 🤷‍♀️ Prostě lidé, kteří mají své rituály a běda na ně sáhnout!
  • protože se nudí. Já jsem nudu nikdy nezažil, nevím, co to je. Ale pochopil jsem, že se to týká lidí, kteří nejsou s to vést dialog sami se sebou (většinou proto, že nemají o čem – kde není, ani smrt nebere), a zároveň mají obě ruce levé a většinou i lachtaní nemoc. Tak co má takový člověk dělat? Mladí hrají hry, starší generace s počítačem moc neumí a bojují s telefonem Aligator, ne tak jim dát do ruky placatý přístroj. Tak čumí do Goebbelsovy skříňky, no. 🤷‍♀️
  • protože jsou sami. Týká se to, opět, většinou starší generace, protože ta mladší bude na sociálních sítích, opruzovat na odpovedi.cz, nebo na YouTube, nebo tak něco a podobně. Ale ti starší neví, co to je sociální síť a „všechny ty internety by zakázali“. Tak mají Goebbelsovu skříňku. Někdy se v tom životě něco semlelo tak, že by je člověk politoval, ale většinou si za to, že jsou sami, mohou jen a pouze oni sami, třeba proto, protože s nimi nevydrží ani prase. No, tak takto jsou spokojení všichni. 👌😎
  • protože mají kokokotismus. Kokokotismusem (pozor, skloňuje se podle vzoru kokomusnimusy!) nakažený jedinec chce zadat nějaký banální dotaz – třeba jestli lidé znají feederismus. No, ano, co je na tom, řeklo by se. No, nic, pokud nemáš kokokotismus. Pokud kokokotismus máš, tak nenapíšeš feederismus, ale fedderismus. Dobrý, to se stane i jedinci bez kokokotismusu, tak ho na to upozorníš, a on to opraví: na feederismusy! 🤷‍♀️ Tak poznáš, že máš co do činění s člověkem nakaženým kokokotismusem. Pozor, kokokotismus je nakažlivý, akorát neskáče úplně na každého. No tak co, když takový pacient s kokokotismusem napíše pár postů, je za blba úplného a komplexního, tak si pustí Goebbelsovu skříňku, a tam je chtěný, tam je důležitý. 🙄🙈
  • protože je bezpečná. Všecky ty internety, fuckbooky, to je strašně nebezpečné místo, protože tam není harmonie. Jeden by zabil Putina, druhý Zelenského. Jeden by nosil tlamokryty pomalu i do postele, druhý to nechce nosit vůbec. Kdo se v tom má vyznat!? To za našeho mládí nebylo: to nemůžou všichni myslet stejně!? V Goebbelsově skříňce tohle nehrozí. Tam, i když je tam nějaká debata, tak i takto disponovaný jedinec během minuty, dvou pochopí, na čí straně je „pravda“ a kdo je ten „blbec“! 🤷‍♀️👌🤦‍♀️

A tak různě a podobně.

Manfred05

Lidé se dívají na televizi z různých důvodů. Někdo se dívá na televizi, aby se pobavil, jiný aby se dozvěděl informace nebo sledoval sportovní zápasy. Televize také poskytuje zábavu a relaxaci po náročném dni, a může sloužit jako prostředek k úniku od stresu a každodenních starostí. Dalším důvodem pro sledování televize může být i společenské propojení, protože mnoho lidí sleduje stejné programy a pak o nich diskutuje. Někdo může také sledovat televizi pro vzdělávací účely, například pro sledování dokumentů nebo kulturních programů. Celkově se tedy lidé dívají na televizi z různých důvodů, které zahrnují zábavu, informace, vzdělání, společenské propojení a relaxaci.

zjentek

Víš proč? Bo je to banda tupohlavů!

Filip84

Na to není nějaká exaktní odpověď, co soudruh, to originál. Tak pouze výčet demonstrativní:

  • jak Ti předepsal elkon: protože jí mají doma! Prostě „chodíte na hon? My u nás všichni chodíme na hon.“ Jako si vytře prdel po vysrání, nebo, co já vím, se okoupe v sobotu a přesně v 4:15:15:27 PM pije (300 let stejný) čaj, tak se – přesně – v 7:00 PM zapínají zprávy. Třeba. 🤷‍♀️ Prostě lidé, kteří mají své rituály a běda na ně sáhnout!
  • protože se nudí. Já jsem nudu nikdy nezažil, nevím, co to je. Ale pochopil jsem, že se to týká lidí, kteří nejsou s to vést dialog sami se sebou (většinou proto, že nemají o čem – kde není, ani smrt nebere), a zároveň mají obě ruce levé a většinou i lachtaní nemoc. Tak co má takový člověk dělat? Mladí hrají hry, starší generace s počítačem moc neumí a bojují s telefonem Aligator, ne tak jim dát do ruky placatý přístroj. Tak čumí do Goebbelsovy skříňky, no. 🤷‍♀️
  • protože jsou sami. Týká se to, opět, většinou starší generace, protože ta mladší bude na sociálních sítích, opruzovat na odpovedi.cz, nebo na YouTube, nebo tak něco a podobně. Ale ti starší neví, co to je sociální síť a „všechny ty internety by zakázali“. Tak mají Goebbelsovu skříňku. Někdy se v tom životě něco semlelo tak, že by je člověk politoval, ale většinou si za to, že jsou sami, mohou jen a pouze oni sami, třeba proto, protože s nimi nevydrží ani prase. No, tak takto jsou spokojení všichni. 👌😎
  • protože mají kokokotismus. Kokokotismusem (pozor, skloňuje se podle vzoru kokomusnimusy!) nakažený jedinec chce zadat nějaký banální dotaz – třeba jestli lidé znají feederismus. No, ano, co je na tom, řeklo by se. No, nic, pokud nemáš kokokotismus. Pokud kokokotismus máš, tak nenapíšeš feederismus, ale fedderismus. Dobrý, to se stane i jedinci bez kokokotismusu, tak ho na to upozorníš, a on to opraví: na feederismusy! 🤷‍♀️ Tak poznáš, že máš co do činění s člověkem nakaženým kokokotismusem. Pozor, kokokotismus je nakažlivý, akorát neskáče úplně na každého. No tak co, když takový pacient s kokokotismusem napíše pár postů, je za blba úplného a komplexního, tak si pustí Goebbelsovu skříňku, a tam je chtěný, tam je důležitý. 🙄🙈
  • protože je bezpečná. Všecky ty internety, fuckbooky, to je strašně nebezpečné místo, protože tam není harmonie. Jeden by zabil Putina, druhý Zelenského. Jeden by nosil tlamokryty pomalu i do postele, druhý to nechce nosit vůbec. Kdo se v tom má vyznat!? To za našeho mládí nebylo: to nemůžou všichni myslet stejně!? V Goebbelsově skříňce tohle nehrozí. Tam, i když je tam nějaká debata, tak i takto disponovaný jedinec během minuty, dvou pochopí, na čí straně je „pravda“ a kdo je ten „blbec“! 🤷‍♀️👌🤦‍♀️

A tak různě a podobně.