Irenejis

Proč se ještě nikdo nezabývá tím, co se teď děje v Polsku?

Jak je možné, že žádná ze světových organizací se ještě nezačala zabývat tím, jak utlačují LGBT osoby? Já netvrdím, že je musí vítat s otevřenou náručí, ale neporušují tímhle minimálně nějaké zásady čelnských států EU?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Myslíš, že by měl zasáhnout Vatikán?

Další odpovědi
Pepa25

Protože podobné věci se obvykle řeší, až když je pozdě. Ty „strefy wolne od LBGT“ jsou jen politické proklamace a součást politického boje, ale bohužel se dá očekávat, že to bude pokračovat dál … Můj názor je, že se veřejné mínění zlomí, až nějaký magor zaútočí na gay klub. Viz ČR, Romové a popálená Natálka …

ten který je

Proč by se tím měl někdo zabývat,nebylo by to vměšování se do vnitřních záležitostí suverénního státu?

Drap

Je to věcí Polska. Světové organizace nic bez peněz a nic na čem se dá vydělat dělat nebudou.

jsemjá

Já jsem pro Dudu.

Kryšpín

Sousedé mají také nedostatky, ovšem v něčem mají odvahu, když je napadli skopčácí nehodili flintu do žita a nebyla provedena kapitulace a nýní jim občas dokonce Brusel vyhrožuje soudem a pod.

Mc Merkurion

… pozastavovat se nad utlačováním menšiny v katolickém státě a mazat odpovědi, jež mají jiný názor svědčí o opravdové tolerantnosti … bude nám asi ještě horko, ne nadarmo říkaj, že se planeta otepluje, a já furt nepochopil, jak to myslí …