Avatar uživatele
Irenejis

Proč se ještě nikdo nezabývá tím, co se teď děje v Polsku?

Jak je možné, že žádná ze světových organizací se ještě nezačala zabývat tím, jak utlačují LGBT osoby? Já netvrdím, že je musí vítat s otevřenou náručí, ale neporušují tímhle minimálně nějaké zásady čelnských států EU?

Zajímavá 0 před 1397 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hufnágl

Myslíš, že by měl zasáhnout Vatikán?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pepa25

Protože podobné věci se obvykle řeší, až když je pozdě. Ty „strefy wolne od LBGT“ jsou jen politické proklamace a součást politického boje, ale bohužel se dá očekávat, že to bude pokračovat dál … Můj názor je, že se veřejné mínění zlomí, až nějaký magor zaútočí na gay klub. Viz ČR, Romové a popálená Natálka …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Proč by se tím měl někdo zabývat,nebylo by to vměšování se do vnitřních záležitostí suverénního státu?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Je to věcí Polska. Světové organizace nic bez peněz a nic na čem se dá vydělat dělat nebudou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jsemjá

Já jsem pro Dudu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Sousedé mají také nedostatky, ovšem v něčem mají odvahu, když je napadli skopčácí nehodili flintu do žita a nebyla provedena kapitulace a nýní jim občas dokonce Brusel vyhrožuje soudem a pod.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… pozastavovat se nad utlačováním menšiny v katolickém státě a mazat odpovědi, jež mají jiný názor svědčí o opravdové tolerantnosti … bude nám asi ještě horko, ne nadarmo říkaj, že se planeta otepluje, a já furt nepochopil, jak to myslí …

před 1393 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek