Proč se ještě nevyrábí letadla, která by vypadala jak UFO?

Nebo je to limitovaná edice od NASA z dob minulých? ;)

Nejlepší odpověď
Edison

A jak vypadá UFO???

Jinak takových letadel existuje a existovalo… Letadly s deltakřídly počínaje, SR71, B2, F117…

Další odpovědi
Kepler

Jestli máš na mysli tvar létajícího talíře, tak takové prototypy byly zkonstruovány už během 2.sv. války a brzo po ní. Neměly ale takové vlastnosti, aby byly v praxi využitelné.

hapiky

Ono ani nejde o to jak vypadají, ale jakou technologií jsou uváděny do pohybu. Pokud se sami dříve nezahubíme, tyto technologie zajisté už čekají na toho, kdo je objeví. Možná, že mimoni umí na svém talíři rušit gravitaci, což by odpovídalo těm občasným rychlým pohybum na obloze atd.....

anonym

protože talíř není efektivní tvar z pohledu aerodinamiky, není dnes důvod konstruovat letadla v tomto tvaru jen proto, že si pár vidláků kdysi vyložilo pozorování pokusných prototypů toho tvaru jako důkaz invaze mimozemšťanů.