Štoura

Proč se dosud nepřejmenovalo Letiště Brno-Tuřany na Letiště Babinského Brno?

Nechápu proč dosud ne. Přejmenováním letiště Praha-Ruzyně se založila tradice a nový směr ozbačení letišť u nás po jistých osobách. Ještě by se mohlo letiště Praha-Kbely přejmenovat ve stejném duchu, např. Koženého letiště Praha.
http://euportal­.parlamentnilis­ty.cz/Articles/5553-opilec-vaclav-havel-svedek-vypravi-o-byvalem-prezidentovi.aspx

Odpovědi
Drap

Podej návrh přímo na město Brno. Třeba projde.

Kryšpín

Čecháčkové se občas chovají v duchu švejka a spol

anonym

Řekl bych proto, že v Brně nejsou takoví omezenci jako v Praze.
Po revoluci to bylo řečí, že už se po žádném politikovi nic pojmenovávat nebude.A ono uplynulo 20 let a omezené hlavy už začali vykřikovat jméno.A přitom s tím lidí nesouhlasili.
Jak říkám, veškeré zlo vždycky pochází z Prahy.Ať už v r.1948 a nebo v r.1989.Vždycky to byla Praha, která rozhodovala o dění v celé republice.

GM

Vždyť v Brně je také ulička Václava Havla – sice malá, ale je!