xiperio

Proč Sazka neinformuje v médiích, že se může stát, že výherní tiket je označen při kontrole na webu za nevýherní?

Už několikrát se stalo, že při kontrole tiketu na webu podaného v trafice, byl tiket vyhodnocen jako nevýherní. Ti, kteří si ho ještě nechali projet terminálem, s úžasem zjistili, že vyhráli. Ostatní tiket se zklamáním vyhodili. Kolik jich asi bylo? Byl to záměr neinformovat o chybě dopředu?

Nejlepší odpověď
seraphico

Tak to slyším poprvé. Včera Seznam.cz informoval, že u online sázky u Sazky se vyskytne jednou začas chybná hláška o prohře výherního tiketu, která ovšem nemá vliv na výplatu na herní účet. O papírovém tiketu tam nebylo ani slovo, respektive vyhodnocování online sázek funguje na jiném mechanismu než u papírových.

Zdroj: https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/nevyhral-jste-hlasila-mu-aplikace-sazky-pri-kontrole-tiketu-zjistil-opak-148490

Další odpovědi
Nassin

Důvěřuj, ale prověřuj. Jediný důvěrný zdroj je terminál.

mosoj

Jak neinformuje? Dovětek „bez záruky“ je co?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

xiperio

Prosím vysvětlete? Co jste myslel tím „bez záruky“? Na webu je kontrola tiketu. Tam zadáte čísla svého tiketu a vyskočí Vám, že jste vyhrál a kolik nebo , že „dnes to nevyšlo“.