Pajus89

Proč sakra Crocodile přestal prodávat bagety s kuřecím řízkem na bramborovém salátu?? :D

Nejlepší odpověď
annas

Napište výrobci, od něho jedině dostanete zasvěcenou odpověď.

Další odpovědi
hanulka11

možná chutnaly jen tobě a neprodávaly se tak dobře – občas prostě musí udělat změnu

je to tak se vším ,něco ti zachutná a když to za čas sháníš… není to ke koupi

těžko ti někdo po pravdě odpoví ,snad jedině někdo z jejich firmy

iceT

Kuřecí řízek je stejně lepší s bramborovým salátem a BEZ bagety…

arygnoc

proč, sakra, se krmíme takovýmy blivajznama?

se nedivím, že se to neprodává.