Proč rock, pop, je nejhezčí když repráky duní a řvou naplno a cvičí stěny a podlaha (vibrace)?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Protože v tom virválu není slyšet to tzv. umění.

Další odpovědi
tuCZek

Tohle může říct jen hloupý nebo nahluchlý.
Kvalitní aparatura zní ůžasně i když hraje potichounku.

Ella

souhlasím s Dědou ;) Já si dokážu vychutnat dobrý rockový song i potichu, nemusí se otřásat celý barák nebo v hodně případech to slyšet celý autobus…

Rocker

Poslouchám hudbu hodně a často,ale nemusí mi skákat repráky po obyváku.Dobrá hudba na dobré hifivěži se dá poslouchat i potichu.

Terryle

Možná to bude spíš psychologickej efekt, kterej ale absolutně nesouvisí s druhem muziky. Donedávna jsem hlasitou muziku nenáviděla a na všech koncertech jsem trpěla, mám asi posunutej práh hlasitosti. Ale pak jsem jednou v divný náladě zjistila, že když se tomu řevu jaksi člověk otevře, tak to jím jakoby proplyne jako nějakej očistnej proud či co a hrozně to vyčistí a uvolní hlavu. Fakt že jo.
Takže možná i proto.
Ale že by to znělo hezky… to souhlasím s ostatníma, to fakt ne. Svou oblíbenou muziku si fakt vychutnám nejlíp, když zní tišeji a mám u toho klid…

tyna.ryglova

To naopak hudba není skoro slyšet a jen slyšíš to dunění a to se mně teda nelíbí a taky nemusejí všichni v celé ulici vědět, co poslouchám. Já si většinou pouštím jen rádio z notebooku, ale když dělám oslavu, tak využívám pronájem aparatůry, protože se mi nevyplatí si ji koupit a někde skladovat. Půjčuji si ji z https://rental­.economic-service.cz/pujcovna-aparatury/ a po oslavě ji zase vrátím a nemusím se o nic starat 🙂 .