Questman

Proč pubické ochlupení roste rychleji než vousy?

Doplňuji:
No tak musím zabrousit do více osobní sféry k upřesnění otázky. Dámy nechť DÁLE NEČTOU! :D

Chlupy okolo řitního otvoru si musím holit co měsíc a mají i 3 cm, chtěl jsem si nechat narůst bradku a po dvou měsících necelý centimetr. Tak nevím co je se mnou špatně :D

Nejlepší odpověď
www

To se mně nějak nezdá.
Vousy rostou stále, můžeš je mít bez holení třeba po pás.
Pubické ochlupení sice v pubertě rychle naroste, ale pak se zpomalí a přírůstky jsou zanedbatelné.
Takto to funguje u mne, v 64 letech je rozhodně po kotníky nemám 😁
Doplňuji:
Viditelně ti to vadí, ale ptáš se nešikovně.
Zašel bych pro radu k lékaři, nebo provedl místo holení depilaci.
Tuto zkušenost nemám.

anonym

Questmane, špatně s Tebou nebude nic. Tvá generace se hodně úzkostlivě hlídá a ve všem potom vidí problém. Neboj se tolik svého dospívání, je to normální. Svou úlohu hrají hormony a ty v období dospívání umí skutečná kouzla. Tohle vše pomine, až budeš mít pubertu za sebou.