Michal Kole

Proč princezna Kate Middletonová v Lindoově křídlě londýnské nemocnice Panny Marie tak brzo propuštěná z hospitalizace

tak brzo po porodu ?

ženská je přece v porodnici minimálně týden

Nejlepší odpověď
Drap

A proč by ne, neni to nic až tak vyjímečného.

Další odpovědi
marci1

Protože v paláci bude ona i dítě pod lékařským dohledem a samozřejmě také z bezpečnostních důvodů. Nenastaly žádné komplikace, takže je zbytečné, aby dál setrvávala v nemocnici.

Vít Eprd

Není pravda, že je ženská v porodnici týden, to možná u nás dřív někdy za socialismu, dnes člověka v nemocnici drží jen nezbytně nutnou dobu. Švagrová nedávno rodila – bylo to ve středu nad ránem a v sobotu už šla domů. Jinak viz marci1

pokazdejinak

v každé zemi jinak… v ČR se standartně chodí domů 72 hod po porodu (tedy většinou 3. den), ale i tak může maminka na reverz dřív – jen musí mít domluvenou péči u dětského doktora; v případě císařského řezu je to většinou 8. den domů – tam asi žádný reverz nepovolují…

v Británii pokud vím, může domů i takhle brzo – není to žádný nadstandart – součástí poporodní péče jsou návštěvy zdravotní sestry doma (místo péče v porodnici) – mně by to bylo rozhodně příjemnější

navíc vévodkyně Kate i princátko budou mít tu nejlepší péči kdekoliv si řeknou :)

FOX.IK

Lide se ptaji na ruzne veci, i ja se ptam na blbosti, ale vase otazky mi prijdou…no jakoze se vam obcas nechce premyslet, tak to napisete sem…aby za vas premysleli ostatni a vy si to jen prectete.