bububabu

Proč přestalo fungovat připojení aplikací na net?

Od včera z ničeho nic nejde otevřít ani jedna hra na mobilu z Google Play která vyžaduje připojení k internetu. Stále říkají že jsem offline i když jsem na wifi, síla signálu velmi silný a vše je nastaveno tak jako dříve když otevřít normálně šli, z ničím jsem nehýbala, jen jsem před několika dny byla mimo svou wifi a od T-mobilu jsem si zaplatila 1 den internet. Po hovoru s T-mobilem mě ujistili že chyba není u nich.
Ikonka wifi je v pořádku a mohu normálně vyhledávat na internetu i stahovat z Google Play a v PC také jedu na tu stejnou wifinu a v pohodě i když občas nezobrazí stránku.
Nevíte co se mohlo stát a jak to vyřešit?
Restartovala jsem router i mobil, vymazala data ze hry, informovala jsem i Google Play ale vše bez výsledku. Mám Samsung S4

Odpovědi
Frogman

A zkusila jsi to vypnout a zapnout? – Mobil :DDD