kkll0011

Proč PPF daruje státu zdravotnický materiál?

Mě to přijde jako typická „krejčířovina“ a jenom připomenu, že do ČR nedorazily zaplacené roušky z Číny, protože stát někdo podvedl.

Odpovědi
autacek

Proč? Protože se tím ukazuje, jak je stát neschopný? Nic jiného než v zahraničí nevymyslí a bohužel začali to řešit pozdě. Jak strategické zásoby, tak postupy, atd. atd., a jestli někdo stále obhajuje, že jsme sem nechalu rajzovat nakažené Taliány, s tím že volný pohyb cizinců omezit nejde, tak jak se ukazuje, všechno jde, když se chce, akorát že zase s fatálním zpožděním.

Od Kelnera je to hezké gesto, sehnal roušek a respirátorů za 100 miliónů, dobrá práce.

Edison

A proč by nedaroval? Buď rád, že aspoň někdo. V nouzi se ukáže… a taky se ukazuje.

kia

No tak úplně zadarmo to asi nebude. Už dávno je nám známo, že bohatý se pumpne přes kapsu, jen když z toho něco kápne.