Proč pořád prší? Ja se chci jít koupat, myslim ven do bazénku…

Nejlepší odpověď
panenka

Taky bych se už ráda okoupala dnes hlásili že od Soboty by se mělo oteplit na 28°C tak snad už se okoupem.

Další odpovědi
Jahoda

Jesenicko = momentálně zde neprší, ale pršelo odpoledne. Též mám bazének, ale budeme si muset počkat, protože teď to na koupání není ☹

ten který je

Praha – prší.

led

do vody podľa teplomera? Veď ešte netreba lámať ľad,
…tak nakrátko hop do vody, vyliezť a rýchlo do tepla…
tak ide to?

9 řemesel

Pochopil jsem , že to nejde kvůli dešti.Takže je dobré si vzít DEŠTNÍK !!

Miroslavst

A co ti brání?
Když prší, bude tam, akorát víc vody. :D
http://www.p-plast.cz/data/web/fo­to/Plastove-bazeny/plastovy-bazen-5.jpg