AmazedWolf

Proč policie států, kam proudí nejvíce imigrantů, nepoužívá zbraně?

Proč policie států, kam proudí nejvíce imigrantů, kteří se chtějí násilím dostat přes hranice, proti nim nepoužívá palné zbraně s ostrými náboji? Vždyť to jsou vetřelci!

Nejlepší odpověď
Kepler

Jsou to vetřelci, ale neozbrojení. Policie má právo používat jen přiměřené prostředky. Takže když na něj nějaký machometán vystřelí, může jej v sebeobraně okamžitě sejmout.

Další odpovědi
xxx3

hmmmm, takže „vetřelci“...­..mnoho vetřelců takhle „nelegálně“ (přes uzavřenou hranici) uprchlo také z komunistického Československa do Německa či Rakouska. Asi je měli všechny postřílet. A také je dobré připomenout, že situace v naší zemi třeba v 80. letech byla nesrovnatelně méně tíživá, než je situace v Sýrii.

klumprt

Zřejmě v těch státech nemají zákonné oprávnění použít zbraň proti narušitelům hranic. Ani naše policie už nějaký pátek takové oprávnění nemá.

Kura

Protože jsou to vlastizrádci nebo retardovaní policisté. Přehlížet sexuální a násilné prohřešky migrantů a brutálně postihovat psaný text řadového občana v demokratické zemi, to nezkusil ani Hitler, ani Stalin. A to byli krutovládci. Prý teda. Protože by mě zajímalo, co je oproti nim Merkelka.

honza19hk

Ikdyž je také nemám rád, neznamená to že je můžeme vystřílet.

AmazedWolf

klumprt: A co armáda, ta to právo má?

Kepler

Armáda právo má ve výjimečném stavu, nebo ve válce. Což zatím není.