Avatar uživatele
Svobodny

Proč pes naklání hlavu, když na něj mluvím?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 1906 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Sústreďuje sa a sleduje pohyb rúk, melódiu a pach vašej reči „z iného uhla“
horšie by bolo, keby toto nerobil, ale pokúšal sa vám oponovať, najprv zvukom hrdelného hlasu a ukážkou svojho chrupu a a neskôr, ak by vám tieto argumenty nestačili aj fyzickým útokom.
aliendrone, ak pes zíva, nemá útočné zámery…
a priznajme si, koľkokrát zívame pri múdrych slovách popredných politických predstaviteľoch…

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nyjono

To dělají i někteří lidé. Při soustředění se.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

To nevím, ale myslím, že je to pořád lepší, než kdyby zíval, no ne? ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bičiště

Toto psi dělají, když je zaujme jakýkoliv zvuk. Je to známka jejich soustředění.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Studuje zda budete mluvit anglicky, česky nebo rusky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Hůře slyším na pravé ucho a známí mě upozorňují, že abych slyšel lépe, nevědomky natáčím a nakláním hlavu za zdrojem zvuku. Tvůj pes se možná takto snaží co nejlépe rozumět příkazům pána /vůdce smečky/..

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

led>>> Vaše velevážená pekHELLná Eminence, toto je přísně individuální. U mne VŽDY platí, že jakmile někoho takového zaslechnu, okamžitě se mi v hlavě vybaví fotografie „provozů“ s velice pravdivým heslem nad branou „Arbeit macht frei“, popřípadě záznamy z činnosti SS-einsatzgruppen v usilovném nasazení apod. věci, přičemž okamžitě sním o tom, kterak se takový jedinec ocitá na citovaných místech. :) Holt jsme každý jiný. ;)

před 1904 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

aliendrone, v tej čiernej uniforme ste nebol ako dnes.

před 1904 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

SAKRA! Budu muset vyslat komando, aby Vám rozmlátilo křišťálovou kouli, tohle magické šmírování je prostě NESNESITELNÉ! ;) :D :D

Copak takové něžné zvířátko (jako jsem já) nemůže mít nikdy klid? ;) :D :D

před 1904 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
EKSOT123

Led- přesně! V Rakousku jsem zkoušel na psy česky hlavu nenakláněli; rusky – taky hlavu nenakláněli, spíš otvírali; a když jsem tedy nakonec zkusil gestikulaci… (dělám silegraci, bohužel už na takové špásy nemám náladu)

před 1905 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek