Svobodny

Proč pes naklání hlavu, když na něj mluvím?

Nejlepší odpověď
led

Sústreďuje sa a sleduje pohyb rúk, melódiu a pach vašej reči „z iného uhla“
horšie by bolo, keby toto nerobil, ale pokúšal sa vám oponovať, najprv zvukom hrdelného hlasu a ukážkou svojho chrupu a a neskôr, ak by vám tieto argumenty nestačili aj fyzickým útokom.
aliendrone, ak pes zíva, nemá útočné zámery…
a priznajme si, koľkokrát zívame pri múdrych slovách popredných politických predstaviteľoch…

Další odpovědi
nyjono

To dělají i někteří lidé. Při soustředění se.

aliendrone

To nevím, ale myslím, že je to pořád lepší, než kdyby zíval, no ne? ;) :D :D

Bičiště

Toto psi dělají, když je zaujme jakýkoliv zvuk. Je to známka jejich soustředění.

Kryšpín

Studuje zda budete mluvit anglicky, česky nebo rusky

dudu

Hůře slyším na pravé ucho a známí mě upozorňují, že abych slyšel lépe, nevědomky natáčím a nakláním hlavu za zdrojem zvuku. Tvůj pes se možná takto snaží co nejlépe rozumět příkazům pána /vůdce smečky/..

aliendrone

led>>> Vaše velevážená pekHELLná Eminence, toto je přísně individuální. U mne VŽDY platí, že jakmile někoho takového zaslechnu, okamžitě se mi v hlavě vybaví fotografie „provozů“ s velice pravdivým heslem nad branou „Arbeit macht frei“, popřípadě záznamy z činnosti SS-einsatzgruppen v usilovném nasazení apod. věci, přičemž okamžitě sním o tom, kterak se takový jedinec ocitá na citovaných místech. :) Holt jsme každý jiný. ;)

led

aliendrone, v tej čiernej uniforme ste nebol ako dnes.

aliendrone

SAKRA! Budu muset vyslat komando, aby Vám rozmlátilo křišťálovou kouli, tohle magické šmírování je prostě NESNESITELNÉ! ;) :D :D

Copak takové něžné zvířátko (jako jsem já) nemůže mít nikdy klid? ;) :D :D

EKSOT123

Led- přesně! V Rakousku jsem zkoušel na psy česky hlavu nenakláněli; rusky – taky hlavu nenakláněli, spíš otvírali; a když jsem tedy nakonec zkusil gestikulaci… (dělám silegraci, bohužel už na takové špásy nemám náladu)