Proč PC fotí stránky a ukládá je

Zkouším prohlížeč Mozillu Firefox, při stahování filmu když jsem ho hledal jsem narazil na složku temporary files/content.ie5 a tam se otevřelo dalších 16 složek(označení oj3t9nrs nebo 5g55j11v ) v každé složce jsou fotografie nebo videa např. z Heavy.cz které se otevírají v Microsoft office pictures manager..potom tam jsou některá videa a třeba ikona Internet explorer kde se otevřou aukce na Aukru

Nejlepší odpověď
mosoj

V temporary jsou dočasné soubory , které si program ( dnes aplikace) vytváří a potřebuje je ke své činnosti. Dočasné soubory je dobré občas při čištění počítače smazat.
Jak je to v Mozille nevím ale v v IE to jde.
Nebo jsou na to volně dostupné prográmky viz CCleaner a pod.

Další odpovědi
-

to co jste otevrel vypada spise na slozku docasnych souboru Exploreru. tak ji promazte.