Proč omlouváme elity a celebrity za to že něco profesionálně neznají a tak logicky chybují?

Podívejme se třeba na zákony a předpisy, to co platí zde to neplatí už jinde, moje hra a moje svatá pravidla a následkem je chybování a tím i; krize, války, katastrofy, inflace, pandemie, extrémismus atd.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
elkon

Jiná odpověď

Ty si omlouvej koho chceš, ale sám za sebe. Nikdo ti nedal právo mluvit za druhé. Tak neotravuj.

Disraeli

Jiná odpověď

Na otázku „proč“, chceš odpověď v podobě ANO, NE?

da ny

Jiná odpověď

Podívejte se na co chcete......
Proč strkáte všechny, do jednoho rance?
Proč se domníváte, že se k Vám někdo „automaticky“ přidává?
Vy si omlouvejte, koho chcete, mne do toho netahejte!
Vy jste pan dokonalý?
Člověk nikdy nebyl a nebude dokonalý tvor.
Světlo x tma.
Dobro x zlo.
Ruku v ruce, jdou a půjdou. Mé děti to věděly a význam znaly, od 5 let.

Disraeli
Inteligent odpoví Ano

Drap

Nemůže odpovědět ano, když otázku pokládal pomatenec