Proč zde Odpovědi.cz protežují reklamu kandidáta hnutí ANO Igora Karena?

Nejlepší odpověď
seraphico

Každému se zobrazují reklamy podle toho, co na internetu vyhledává. U vás to budou informace o politice a politicích. No a Andrej zjistil, že vám ANO moc nevoní, tak si připlatil a teď vás bude až do voleb bombardovat svými reklamami :)

Další odpovědi
Arne1

Kdo to je?
Kde je na něho reklama? Já vidím reklamu na Veletrh kočárků

elkon

Žádnou reklamu nevidím.

da ny

Neznám.
Nic takového se mi nezobrazuje.

anonym

Seraphico: Považoval jsem Vás za konstruktivního diskutéra. Opravdu nevyhledávám, už vůbec ne stránky pana Karena. Pěkný den.

seraphico

Přikládám odkaz, kde je kromě vysvětlení, co je to cílená reklama, také návod na její zrušení. Mohlo by to pomocí k tomu, aby se vám tato reklama už nezobrazovala.

seraphico

https://www.id­nes.cz/technet/­internet/google-reklamy-zmena.A161023_152­249_sw_internet_pka

seraphico

Ach jo… Vy to berete moc vážně. Pokud vás popudila druhá část mé odpovědi, tak se vám omlouvám. Je zřejmé, že je to myšleno pouze jako vtip. Za první části odpovědi si ale stojím. Já neříkám, že vyhledáváte pana Karena nebo cokoliv o ANO, ale reklamy na internetu jsou většinou cílené. Jaký používáte prohlížeč?

anonym

Děkuji. Firefox.

anonym

Arne1: Kandidát do Senátu. V boční straně je jeho reklama.

Alesh

Stačí zablokovat reklamy a hotovo.