Beer4Real

Proč nezakážou Šarapovové řvát při tenise?

Jiná pravidla, která jsou zažitá století (např. nošení bílého trikotu ve Wimbledonu) se striktně dodržují, ale tohle strašné řvaní se toleruje??
Ovlivňuje to rozpoložení jejích oponentek, je to cílený tah jak rozhodit soupeře.
Myslíte, že by tohle neurvalé chování mělo být omezeno?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
marci1

Ano

Doplňuji:
Samozřejmě to soupeřku vyvádí z rovnováhy. Pro diváky to také není příjemné.
Už v r. 2012 plánovala WTA, že bude hráčky za hekání trestat trestným bodem a když se to bude opakovat, přijde o game. Tak uvidíme. 🙂

Další odpovědi
anonym

Ano

Doplňuji:
špatně jsem klikla, to mělo být samozřejmě NE, pomáhá jí to při výkonu, ať si řve jak chce a něco podobného se tady už řešilo

bolak

Ne

Oni jí to jednou skutečně zakázat chtěli, ale šarapovová před soudem argumentovala tím, že nekřičí aby rozhodila soupeřku, ale že při každém úderu prožívá orgasmus, a je jasné že ze zákona nikomu nemůžeš zakázat aby prožíval při tenisovém utkání orgasmus, kor ne rusům, ty to mají zabudované v ústavě.

wendyX

Ano

O.Q

Ano

Elk

Ano

Doplňuji:
Je to hnus, proto když hraje Šarapovová, nebo nějaká jiná hekalka, tak se nedívám.

ptáč

Ano

Ať řve do polštáře. Už někdo slyšel takhle řvát dělníka při práci?

beruskaa

Jiná chytrá odpověď

Ať si řvou. Ale ať neruší okolí a neznervozňují hráče.

Stuart6

Ano

wertos1

Ne

dg

Ano