Válek Petr

Proč nezabijí ruského prezidenta Putina?

Nejlepší odpověď
Kazatel

Protože si to představuješ jak Hurvínek válku

Další odpovědi
hapiky

Svrhnou ho, až jim Putin nebude mít co nabídnout.

_Bůh_

Aktuálně je na jeho hlavu vypsaná odměna 13 000 BTC, což je asi 13 mld. Kč. Má řadu bezpečnostních opatření, někteří říkají, že je v bunkru na Uralu. Už na něho byla provedena celá řada atentátů, a to už i dávno před lety… ale tak třeba to někomu vyjde…

Jinak ale, i kdyby ho zabili, tak to neznamená, že by nastal klid a mír. Našel by se jiný blázen (Lavrov, Medvěděv…) a jelo by se dál. Rusko nemá demokratickou tradici, je to něco úplně jiného, než naše společnost.