Reflux CZ

Proč nemůže jit dohromady hezká a chytrá prečo?

Odpovědi
Rosie5

Pozor! Já jsem chytrá (jedničkářka) a zrovna nejhnusnější taky nejsem, ale asi sem jediná co? :D Ikdyž tě naprosto chápu :DD

marci1

Ale může, musíš umět hledat. 🙂 Např. tady jsme jen hezké a chytré, že dívky a ženy ? 🙂

ivzez

Já znám jenom hezké a chytré
(obojí zároveň).

Ale měla bych zajímavější otázku:
Proč nejde dohromady Reflux.cz a chytrá/zajímavá otázka?
(Ještě jsem tu od tebe takovou neviděla …)

anonym

Řekni ženě, že je krásná a chytrá a ona si pomyslí, že je tlustá!

anonym

Genetika nebo zákon poarity -záleží na měřítku,kombinace je různá.
Doplňuji:
(polarita+ -)

marketa54321

Nejhorší je, když je ošklivá a hloupá a léčí si na každé pěkné nebo chytré své komplexy… U mužů by se zase někdy hodila otázka „Proč nemůže být hezký a vyspělý zároveň“ 🙂