Louise:3

1.menstruace

Ahoj,v noci jsem nespala,začalo mě bolet břicho šla jsem na záchod a když sem se vytírala měla jsem na toaleťáku krev…dostala jsem 1.menstruaci
Celkem silnou…dnes když jdu na záchod tak trochu čůrám krev…je to normalní?

Doplňuji:
Prosím,já to potřebuju vědět…

Nejlepší odpověď
Mika47

Kliiiidek je to normalni kdyz vidis v zachode cervenou barvu. Ale ty tu krev necuras. Jak se ti dostane k mocove trubici tak se to tou moci proste splachne. A kdyz to mas silnejsi tak ti to treba do toho zachodu ukapne. ;))

Další odpovědi
anonym

Tak vidíš, je to dobré. Zatím si nějak poznamenávej do kalendáře kdy to máš, ať později můžeš odhadovat a přizpůsobit svůj program. http://proslec­ny.cz/priznaky-prvni-menstruace/

Denasha

1. menstruace je většinou velmi slabá ale já jsem na tom byla stejně. a jo je to normální. jak asi myslíš že ta krev se má dostat ven. nechceš snad plivat krev, ne? :D