xiperio

Proč nemůže člověk prodat někomu na transplantaci např. svoji ledvinu?

Darovat může a prodat ne?
Krevní plazma. se taky prodává.
Nezvýšil by se takto, pak počet lidí , kteří orgány nabízejí a tím pádem i nemocní by měli větší šanci, že se nějaký orgán najde.

Nejlepší odpověď
zjentek

Protože ČRdel. V některých jiných zemích lze. Mimochodem, státní nemocnice NENÁVIDÍ soukromé kliniky, platící za krevní plasmu, víme? Slyšel jsem o sabotážích těchto klinik ze strany státního aparátu, ovšem nemám podloženo, mlčím.