Kepler

Proč nelze otevřít jakýkoliv konkrétní odkaz na cs.wikipedia.org, který používám jako zdroj?

Když kontrolně klepnu na odkaz, hlásí mi to „tuto stránku nelze otevřít“. Lze to nějak upravit, nebo používat jiný zdroj z rodiny wiki? Nebo je chyba v nastavení na mém PC? Stává se vám to taky?

Nejlepší odpověď
led

na wikipedii odkazy fungujú ale tu na vkladaní odkazov veľakrát ľudia robia chybu:
ak sem vložíte odkaz, máte 2 možnosti
1 po vložení potvrdiť enterom (ak je odkaz dlhší reťazec)
2 po vložení za odkazom urobiť medzeru medzerovníkom
Týmito krokmi sa reťazec odkazu uzavrie a nevznikne v znakoch medzera.
Ak vám odkaz na kliknutie nefunguje, skopírujte si ho a vložte napríklad do notesu, alebo priamo do vyhľadávača, ale nepotvrďte hľadanie. Najprv prezrite riadok, či nie je medzi znakmi prázdna medzera. Reťazec odkazu musí byť neprerušený.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Občas se mi to stane, právě na odpovědích, kdy to nejde otevřít ve wiki.
Důvody mohou být dva:

  1. mezera v odkazu
  2. něco špatně nastaveného zde, kdy to pak napíše http://www.www znova vlastní odkaz – ale to si nejsem jist.

Nazdar Bazar

Tenhle server nepřijimá protokol https, musíš smazat písmeno s.

briketka10

Taky to tak dělám pravým myšítkem okopíruju
a vložím na stránku a žádné „s“ nevadí : – D

briketka10

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Rock

Kepler

Dělám to nejjednodušším způsobem, a to tak, že pravým myšidlem zkopíruju adresu webu a pak jej jednoduše vložím. Takže osobní podíl na tom nebude.

Kepler

Díky nazdarbazare, vyzkouším to.

Nazdar Bazar

Rádo se stalo :))