Proč někteří lidé chtěji pracovat v USA v nekvalifiko­vanejch profesích, i když vědí, že nedostanou pracovní povolení?

Zdravím,mohl by mi zde někdo rozumně vysvětlit proč neustále někdo vypisuje a zkouší hledat jakoukoliv práci v USA(uklížeč,mecha­nik,svářeč,au­tomyčka,se rvírka,kuchař…) když jasně všichni INTELIGENTNÍ LIDÉ rozumně ví jaký je postup při poptávce nebo nabídce práce v USA – http://www.naz­kusenou.cz/pra­ce-v-usa-a15 0.html děkuji

Nejlepší odpověď
Emefej

Sem chodí pouze INTELIGENTNÍ LIDÉ, kteří se o takové bláhovosti nezajímají. Odpovědi se tudíž asi nedočkáš.

Další odpovědi
Drap

Osobně neznám ani jednoho takového. Zde se ptáš na takové a podobné blbiny pouze ty./ kolik bere hasič v USA, je těžké sehnat práci u pohřební služby v USA a podobně/

da ny

Třeba se ozvou ti, kterých se to týká ;).
Dcera mé kolegyně byla v jednom „českém“ městě USA 2×, vždy na 3 měsíce. (různé brigády, doutníky, úklid)
Bc. právní směr. Ing BIVŠ. V místě bydliště práci nesehnala, odešla za nekvalifikovanou prací do Prahy. Po rozchodu s přítelem odletěla s kamarádkou do USA. Je tam 3. rok, uklízí domy, rekreační vily. Vydělá si více než tamní úřednice v bance. Má ráda teplo, dobrodruh, prý se jednou vrátí…
Bude muset, než jí propadne pas a do USA se minimálně 10 let nepodívá. V lepším případě ji vyhostí.
.Je spokojená, zdravá, žije, pracuje a užívá si tepla. Přítel je též Čech.
Někdo jde za dobrodružstvím, za zkušenostmi,
Matka známého přiletěla do USA, zdržela se tam 8 let (pokojská, úklid). V 60 letech se vrátila domů na jeho pohřeb. Už se do Ameriky nepodívá…
Jedné babičce z LDN tam „uvízli“ 2 vnoučata, v momentě, kdy si zakoupí letenku, upozorní na sebe imigrační úřady…, v lepším případě budou vyhoštěni, zatím jsou zdraví… Třeba se tam ožení. Nebyli v ČR spokojení
Každý jedná, jak sám uváží…
Svářeči jsou ceněni odborníci 😁, i v Německu.
Dobrý kuchař může být přece kvalifikovaná pracivní síla…
V mnoha zemích světa chybí pracovní síly s kvalifikací i bez a je po nich hlad.
U nás též…

Altair-AC

To je jako se zeptat : Proč chtějí být lidé jako superman ,když ví ,že se to nikdy nestane ?