Usoman

Proč nejdou přidávat fotky z PC do Google Maps?

Neposílejte mi ty nápovědy, četl jsem je a jsou k hovnu.

Proč nejdou postovat fotky do Map Googlu normálně z PC disků, podobně jak to krásně jde do Mapy.cz a na Wikipedii? Na mobilu nemám moc místa, takže si fotky přetahuji do počítače, kde mám už několik tisíc fotek. Když jsem se nedávno rozhodl přidávat fotky mého okolí i do Map Google, kterou jsou na rozdíl od našich více mezinárodní, tak se objevil problém. Nikde možnost přidávat fotky z PC. Pouze přes ten idiotský profil Googlu. Další problém je ten, že jsem mohl přidat pouze 30 fotek, tím nabídka skončila, ačkoliv na mobilu mám několik set fotek. Vše je je zpřístupněný, historie polohy i přístup do Galerie. Proč mi to umožnilo přidat jen tak malou část mé sbírky fotek co mám na mobilu? Proč mi to nezpřístupnilo zbytek?

Prosím, dájí na Mapy Google přidávat fotky přímo z PC?

Odpovědi
jáára

Ano dají, ale musíš být přihlášený na „ten idiotský“ Google.

Klaproth

Někde děláš chybu. Mě to funguje.

Usoman

jáára: jsem přihlášen, kdybych nebyl přihlášen, tak se tam ani nedostanu k přidávání fotek, ty chytráku. Radši čti než napíšeš něco rádoby vtipného, ale přitom hloupého. ;)