Vojta Fidra

Proč nejdou přehrávat TV programy jako živé vysílání na české.tvradios­.top/onlinetv­.html

TV Online

Odpovědi
anonym

živé vysílání všech programů ČT stejně jako rozsáhlý archiv dříve odvysílaných pořadů je na iVysílání, viz odkaz níže.

Zdroj: https://www.ces­katelevize.cz/i­vysilani/

Dochy

ge0rge: na iVysilani nejsou všechny programy, na některé nemá TV právo pro vysílání na netu a tak je pak iVysilani daného programu na čas stopnuto…

anonym

komerční stanice mívají něco podobného, například iPrima a NOVA VOYO, ale jsou to narozdíl od iVysilání služby placené nebo plné obtěžujících reklam…