ladka

Proč nejde webkamera?

Při videohovoru na skype mi najednou spadl obraz.Když jsem znovu pak zahájila videohovor už mi můj obraz nenaskočil.Já toho na druhé straně viděla ,ale on už mě né a já sebe taky né.Když jsem zkoušela přez START spustit kameru GF112 na ploše tak se mi tam ukáže toto:Error! Could not conect capture pin 0 to graber.Ist the capture device beingused by.I po přeložení nevím oč jde.Děkuji

Nejlepší odpověď
Wolf_Net

Tím se počítač snaží říct, že kameru už používá jiná aplikace. Nejspíš PC neví, že kamera byla odpojena. Restart by měl stačit.