Kepler

Proč nejde u IPTV změnit pořadí kanálů?

Když už na ty jejich sračky v tom balíku nestojím? Takhle bych si mohl aspoň 20 oblíbených ze sta dát dopředu a nemusel složitě přepínat. Nebo to nějak jde?

Nejlepší odpověď
Arne1

A o jakou IPTV a s jakých STB jde ? Je jich mnoho.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… všechno jde, ale když chceš vědět JAK, musíš říct KDE …
… tv nemám, od O2 jsem dostal k tarifu zdarma „modrou tv“, a těch pár programů snadno projedu, ale zjistil jsem (kvůli tobě), že by byla možnost seřadit si je podle sebe …

led

Skúste si tie, ktoré chcete mať samostatne od ostatných nastaviť do zložky „obľúbené“. Väčšina tých „múdrych tv mašiniek“ túto možnosť má. Aj keď zjavne poradie s novým číslovaním bude podľa pôvodného poradia v základnom nastavení kanálov, aspoň ich budete mať oddelené od nepozerateľného „nervom škodlivého“ balastu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

McM: Uvést která TV asi nemá smysl, zatím mám regionální Numeri, ale chystám se přejít na O2. Tak tedy aspoň obecně: dá se udělat přes MENU?

Mc Merkurion

… asi jo, jak píšu v odpovědi,mně to tolik netrápí, podívej se, jake máš tarif (teda od koho máš internet), podle toho mám nároky >>> jak píšu, zadara …