dust8

Proč neexistuje roznáška plechovkových či piv ve skle, když se rozváží třeba pizza či víno?

Třeba objednat pár plechovek či flašek, nebo rovnou celou basu.

Nejlepší odpověď
Edison

Ale existuje. Zkus kouknout třeba na Rohlík, Košík, nebo podobný. A nezapomenout na obchody, jako je třeba pivní pohotovost.

Další odpovědi
Kepler

Asi by to nebyl moc lukrativní kšeft. Každý si to oblíbené piviště radši nakoupí sám, aby nemusel připlácet. U pizzy je situace jiná, dělat si ji doma dá dost práce.

Drap

V plechovkách ano, v uzavřených lahvích také= existuje. U točeného by spadla pěna