slipknotak

proč nacisté brali židy jako rasu když vlastně židovská rasa neexistuje ?

prý si pro ně vymýšleli charakteristické rysy je na internetu nějaký obrázek porovnání rysů žida a příslušníka árijské rasy ?

Nejlepší odpověď
FOG

Kdo chce psa bit, hul si vzdy najde.

Další odpovědi
Berušinka

Pro ně to rasa nebyla, pro ně to byl odpad … příslušník arijské rasy, jak píšeš je světlovlasý a má světlé oči (tj. né hnědé)