Zeecko

Proč na seznamkách tak výrazně převažují muži? Žen je přitom v populaci o něco víc.

Odpovědi
anonym

Asi to muži mají trošku náročnější v rámci navazování vztahů.

Midas

Muži mají větší potřebu předávat svou genetickou stopu a zanechat tu po sobě něco. A hledat, seznamovat se. Mužů je na světě o něco víc.
Muži změkli, zženštili, zlenivěli…

Nela56

Jelikož pro většinu žen je potupné si začít mermomocí hledat partnera.. Ženy přeci čekají na okamžik, kdy muž přijde sám.. Nechávají tomu volný průběh, alespon já mám takový pocit z dnešních žen.. Přitom dnes už jsou seznamky běžná věc..

Tw!st

Je to vlivem hypergamie. https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Wuj_oJLSDIs

Kelt

Právě proto, ženy jsou nesmělé a pokud je jich více, tak se snadněji dají zlákat. Samozřejmě, že si mohou vybrat.

Domik15

Žen je víc? Koukni se na počet obyvatel od WHO, a uvidíš že mužů je více…