Michal Kole

Proč na poště nejsou nějaké akustické přepážky mezi okénky, není tam slyšet vlastního slova

Doplňuji:
Přepážka, může být z plexiskla které je průhledné.

Ale stejně, když pošťačka podává nějaké papíry k podpisu a když to čtu tak nemám čas ještě koukat, zda mi někdo od lavičky nekouká přes rameno a stojí za mnou a ani to netuším.

U naší pošty od přepážek ke zdi to nejsou ani 2 metry a to jsou u zdi ještě lavičky, takže často se stane, že člověk od okénka couvne do zadu (udělá JEDEN JEDINÝ KROK VZAD) a někomu stojícímu šlápne na nohy.

Nejlepší odpověď
Drap

Že neslšíš neni problém pošty ale tvůj. Pořiď si naslouchátko a máš vše vyřešeno.

Další odpovědi
rigormortis

Přepážky tam nejsou spíše kvůli nesoukromí…když by někdo dejme tomu přepadl jedno okénko, tak by o tom teoreticky nemusel nikdo jiný vědět…také se někdy stává, že řada za uživatelem přepážky je tak velká, že musí přejít přez boční okénko.
A taky to stojí peníze, může se zdát že relativně málo, ale nezapomínejme, že česká pošta je státní institut, takže investice v řádech desetitisíců může být i za několik milionů.