MajkCZ

Proč na Kinguin.cz nemůžu platit s Paysafecard ?

Dobrý den, dnes jsem si chtěl něco objednat na stránce s hrami – Kinguin.cz, když jsem si chtěl vybrat čím budu platit, Paysafecard tam nebyla. Nevíte co s tím ? Ale zajímavé je to, že jsem asi před třemi dni na této stránce objednával a možnost platit Paysafecard tam byla. Popřípadě děkuji za pomoc a názor.

Nejlepší odpověď
Bednaricek

Dobrý den, podle mých informací můžete zaplatit na stránkách Kinguin pouze některé služby (zboží). Dostalo se ke mně, že s Paysafecard nemůžete na těchto stránkách zaplatit např. krabice (case). Hry by měly jít zaplatit normálně s Paysafecard. V případě problémů napište přímo na Kinguin. Hezký zbytek dne.

Další odpovědi
Tw!st

A proč nenapíšeš přímo jim? My to asi vědět nebudem…