autacek

Proč myslíte, že se vládní e-maily tisknou na recepci restaurace ”přes ulici”?

https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/vlad­ni-e-mail-si-babis-vytiskl-na-papire-firmy-imoba-ktera-vlastni-capi-hnizdo-40319609

Odpovědi
Pepa25

Protože náš pan premiér je jedno velké riziko pro náš stát (nejen střetu zájmů, ale zřejmě i bezpečnostní). Ale zase „maká“, proto ho lidé volí.

Pro dokreslení: „V souvislosti s následky šíření koronaviru v Česku vláda v posledních dnech vyhlašuje různá ekonomická opatření, která mají omezit drtivé dopady na české hospodářství. Jednání o některých bodech se přitom neúčastní premiér Babiš, a to kvůli Agrofertu. Některá z přijatých opatření totiž pozitivně ovlivní i ekonomickou sílu jeho holdingu.“ (citace: Deník N)

elkon

Ať si tiskne kde chce. Drbárnu z toho dělají bulváry, různé pochybné weby a ti co je čtou.