dust8

Proč musí platit poplatky za komunální odpad i osoby se ZTP, když třeba už ani nejsou schopné něco odnést do popelnice?

Nejlepší odpověď
mosoj

No a kam ten odpad dáváš. Házíš ho z okna jako někteří? Jenom tady netvrď, že žádný odpad neprodukuješ!!!

Další odpovědi
elkon

Tak holt to odnese někdo jinej.

Drap

Každý z nás nějaký odpad vyprodukuje a je úplně jedno, kdo ho do popelnice dává.

Kelt

Platí se za osobu. Když se narodil vnuk, tak měl taky sazbu jako každý jiný. A když jsem byl mimo, musel jsem mít potvrzení, že nejsem 300 dní doma. Ale odpady produkuje každý, tak by měl za to zaplatit.