Avatar uživatele
karel 1

Proč musí byt zveřejněna každá ptákovina? Trochu té ZDRAVÉ cenzůry by nezaškodilo…

hrabat se tím vším svinstvem co tu každy pubertak napíše je mnohdy ztrata času.Nešlo by to nějakym zpúsobem korigovat? Napřiklad,vstupní test pro příchozího? Takle s nich uděláte docenty kandidaty věd a kdoví co ještě ale jen v jejich fantazii ktera je bohužel,asi scvrklá.Myslím tím to vaše hodnocení odpovědí.Anebo rovnou vyřazovat už na první pohled ujetiny,řešení by bylo milion ale co snaha?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4922 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Nechtěl jsem nikdy nikoho urazit, ale Vaše otázka milý(á) anonyme na mě zapůsobila jak červený hadr na býka.
Až se naučíš psát, tak teprve poté můžeš cokoli říkat.
Opět hodnocení otázek a odpovědí? Tak pozor. Je pouze moje věc, kterou otázku a odpověď ohodnotím.
A pokud chceš cokoli korigovat, vrať se do doby minulé. Prostě jednoduše řečeno: jdi do …
Pokud se ti tady něco nelíbí, nikdo tě nenutí sem chodit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Monny

Jaká cenzura,snad má každý nárok se zeptat na co chce a hodnotit taky.Poradím ti nečti to a máš klid.Nežijeme za komunismu!!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Pane Miroslav velice netaktní odpověď od " taktniho" uživatele.
Vystupujete zde jako by server byl váš.
Nechtěl by jste tam odejít vy, když už jste to použil.
Nebo máte nárok na svůj názor jenom vy?

Koukám, že to tady zase zakejhalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Dej si pohov soudruhu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

A kdo jste? V něčem pravdu máte ale to se anonymů netýká. Je to naše stránka a hodnocení odpovědí si vyřešíme sami. Nejsem docent ani kandidát věd, tady je moje místo a vy máte scvrklou náladu. Prošel byste tím testem?

Zdroj: http://preskoc­.cz/7cp

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dolik

Tak tedy vážený anonime.Tady mi nezbývá nic jiného,než souhlasit s Miroslavem a ostatními.Já taky sem tam napíšu úplně blbou otázku,ale vědomě a neočekávám,že mě bude zodpovězena a zatím mě taky nikdo nenapadá.Ať si každý napíše co chce,ale to,co jste napsal,na mě působí,že jste nějakým způsobem zahořklý,nedůtklivý člověk.Ateď,co na to administrátor?A kou­kám,že mám mezery v pravopisu(a­nonim).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek