lenka 231

Proč můj zajíček pořád žere banány??

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Protože mu je pořád dáváš.

Další odpovědi
Efchen

Pokud mluvíme o zvířeti,tak není nic divného na tom,že zajíc jí banány. Stejně jako jiné ovoce a zeleninu. V přírodě to sice nebude jeho běžnou stravou,ale proč ne. Jsou zdravé. Dobrý zdroj draslíku.
Pokud ste výrazem „zajíček“ myslela svého mladšího partnera, pak mu prostě chutnají. Proč malé děti jedí čokoládu? Proč muži pijí pivo? Proč puberťáci chlemtají Coca colu? Není na tom nic divného. Pořád lepší, než kdyby se celé dny spal sladkostmi.
A když už jsme u toho, mluvíme-li o člověku, proč se rovnou nezeptat jeho?