agentpv

Proč mnozí mluvící – dotazovaní jedinci ve zprávách na TV Prima mají (dnes, včera.) roušky (aby nepoprskali mikrofon?)?

Odpovědi
led

Myslíte tú „reklamu na ochranu dýchacích ciest pred Covidom a iných respiračných nákaz“?
To sa treba opýtať v prvom rade ich, prípadne vedenia Tv Prima.

Na ochranu mikrofónov, prípadne nežiadúceho prskania, či nárazov vydychujúceho vzduchu z úst, alebo skutočného vetra sa používajú ochranné molitanové, alebo chlpaté návleky tzv.Windschutz