zjentek

Proč mně byla smazána otázka, u které jsem v podtextu vlastně oslavoval Ukrajinu?

Otázka: „Bude se v blízké budoucnosti na školách vyučovat hra na klavír přirozením?“

Byla smazána jako vulgarita. Takže CO VLASTNĚ ta dnešní spravedlivá, chytrá a krásná většinová společnost po člověku vlastně chce? 🤷‍♂️

Odpovědi
Darcy

žeby se někomu konečně rozjasnilo – a uvědomil si co „Sláva Uranije“ opravdu znamená? a taky čím jsou Ti, co to řvou..
nevěřím 😁
tleskám 👍🏻

Darcy

To máš jako když jde po ulici politik (jméno si doplň) a novinář.
Najednou pod nohou politika přejde had, politik zastaví a nechá ho projít. Za chvilku – jak tak jdou – preskáče kolem politika žába.
Politik nelení a strašně do ní kopne a zadupe ji.
Novinář je v šoku a ptá se:

  • proč jste hada projít nechal, a tu žabičku jste zadupal?

Politik: – ta havěď se může plazit, ale vyskakovat si nebude.