pizlicka

Proč mluví o svém penisu s ženou, s kterou nikdy neměl poměr?

Mám bývalého spolužáka,který se mnou mluví v náznacích dvojsmyslně,v roz­hovoru zminuje svůj penis,ale zvláštní je,že jej nazývá zdrobnělinou,přitom jsme spolu nikdy nic neměli.Jen naznačuje,že by se sešel,a zas v náznacích,že z účelem užití si.Chápu,když muž chce ženu dostat do postele,ale už to trvá 9,5roku tyhle průpovídky.Já komunikuji normálně,o in­timnostech se nebavím,ale zminovat své přirození,a nazývat jej zdrobnělinou,to se snda dělá pouze ve vztahu,nebo se mýlím?Kteří lidé toto dělají,a za jakým účelem?p.s.Nesešli jsme se ani.
Chápu, že věty jsou zpřeházené, nedotažené, zmatečné, tak znovu – je to písemný kontakt,trvající 9,5roku,toto trvá asi 4roky.Já bydlím v jiném městě těch 9,5roku.otázka tedy zní-o co mu jde??i sranda někdy končí, a netrvá donekonečna, ale toto je nekonečné 😁 Sakra Musku, nesměj se! 😁 Zjentku, moc tě zdravím, nebyla jsem tu rok, ale sem tam jsem koukla 🙂

Nejlepší odpověď
zjentek

No… někteří chlapi tací jsou… chtějí se „o tom“ dlouhosáhle bavit, ale nechtějí na to „vlítnout“. Nevím… třeba je to romantik? Třeba by chtěl, ale prostě to nedokáže – je příliš citlivý. Očividně není „hrrr“. No a výsledkem je to, co tady píšeš. Holt, musíš ještě počkat. Anebo k tomu nedojde vůbec, to je taky alternativa.

Jinak tě zdravím, vypadalo to, že máš deaktivovaný prolif… (;

Další odpovědi
mosoj

Asi ho má malého – velmi.

ten který je

Ahoj,Tvá otázka nedává smysl a je plná rozporů. Sešli jste se, nebo nesešli? Také mé udivuje doba 9 a půl roku bez nějakého vnesení světla a rozuzlení. Možná se mýlím, ale ten spolužák mi přijde divný a měla bys být opatrná.

ElonMusk

„Chápu,když muž chce ženu dostat do postele,ale už to trvá 9,5roku tyhle průpovídky.“

To mě rozsekalo :D :D

zjentek

Nevím, co Muska tak rozsekalo. V kámasútře se takhle otrkávaj (ošahávaj) běžně i 15 roků i déle, někdy na to vlítnou i s vrcholem, ale to tak max. 2 – 3× do života, 9,5 roku je nic, vidělas 9 a půl týdne? No co…

pizlicka

Tak on naznačuje 9.5 roku, a včera na mě vybalil – co kdybych ti řekl,že tě ošu.ám DEBIL.....

Mc Merkurion

… to asi nebude jen za účelem užití, bez půlroku dekádu, ten chlap má ale vydrž …