Avatar uživatele
Yeeeeeee

Proč mi přestávají všechna sluchátka hrát

Už mám asi 9. sluchátka, která mi přestala bezdůvodně hrát. Mám puštěné video, najednou v jednom sluchátku začne něco praskat a konec. Už to více nehraje. Mimochodem, toto jsou zrovna Apple sluchátka a tak od nich taky čekám, že aspoň nějakou chvíli budou hrát, ale hned po dvou měsících přestaly. Stejně tak všechny sluchátka, co jsem doteď měla. Žádná mi nehrála déle jak měsíc s výjimkou těchto a předchozích Samsung sluchátek za asi 250 korun. Opravdu nerozumím, co s těmi sluchátky teda dělám, protože mi nepřijde, že bych s nimi zacházela špatně. Nerozum absolutně proč jenom mně všechny, ale naprosto všechny sluchátka přestanou po měsíci hrát a všem ostatním hrají treba přes půl roku. Opravdu nemám prachy na to si kupovat každý měsíc sluchátka za šest stovek, aby mi to pak zas hned přestalo hrát.

Zajímavá 0 před 1536 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

A zkoušelas uplatnit reklamaci? Oni by ti pak měli sdělit, proč sluchátka přestalA hrát. My tady bez diagnostiky nezjistíme vůbec nic. Nepíšeš ani značlu, ani model, ani jestli dátová či bezdrát a případně s jakou bezdrátovou technologií… U bezdrátů… nabíjíš je? Měsíc trvalého provozu… to by si asi každý nechal zdát…

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
orwell

Nic se neděje bezdůvodně. Nejčastěji jsou to přerušené vodiče někde v kablíku jako důsledek mechanického namáhání. Něco s nimi provádíš, co nemají rády. Bacha na ohýbání a muchlání kablíků, nebo pokud ležíš, usneš a převaluješ se či hejbeš kebulí… Můžeš je dát k posouzení někomu, kdo je přeměří a zjistí, zda je to tak, jak říkám. Nic jiného mě v tuto chvíli nenapadá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

U kabelových se zpravidla umelou drátky hned u sluchátek, občas u konektoru. Dá se to i opravit (většinou) ale je to protivná piplačka a dost často (záleží na konstrukci) se při tom v nějaké míře poškodí vzhled těch sluchátek. Pokud jsou to dražší sluchátka a poškození přišlo příliš brzo, možná by stálo za to zkusit reklamaci.

Kolega má nějaká dražší sluchátka (dražší v tomto případě znamená tuším několik (více) tisíc) a tam je kablík odepínatelnej a zvlášť doobjednatelnej (opět řádově za hodně ale je i se zárukou)

U sluchátek bacha na ty konce kablíku a případné nevhodné smotávání – např. těsné namotání kablíku kolem sluchátek dokáže kablík zničit řádově po 10 cyklech.

Upravil/a: Dochy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tw!st

Tak to nevím co s tím děláš, já mám sluchátka od Applu, používám skoro každý den a mám je už 4 roky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
agentpv

… nemáš zacpané uši mazem, nebo zahleněné rýmou?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Na žvýkání si kup žvýkačku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Yeeeeeee

Jen chci ještě dodat, že tato sluchátka byla součást balení telefonu.

před 1523 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Orwelle, proč předpokládáš, že to bude káblik? I když je to pravděpodobné, klidně to mohou být bezdráty… 😉 Ty většinou přestanou hrát když se vybije baterka… 😁

před 1536 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
orwell

Proč? Už jsi viděl bezdráty Samsung za 250 Kč? Ani za 600 Kč jsem žádná neviděl. Tak nejmíň za kilo a víc. A že by jich měla už 9? O tom pochybuji, i když se to vyloučit úplně nedá.

před 1536 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

U číňana i ty eply… 😁 Prostě jsou sice indicie, ale z daleka ne jistota… 🙂

před 1536 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
orwell

Já taky nemluvím o jistotě. Ale můžu jí napsat do pošty, ať to upřesní. Pochybuji, že je tak neinformovaná, aby by nevěděla o bateriích. I když, kdo ví…

před 1536 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Je zvláštní, že jednou napíšeš všechnA sluchátka a jindy všechnY sluchátka… Nechápu, co tě k tomu vede. (i když jistou představu bych měl…)

před 1536 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek