Avatar uživatele
VojtěchKubán

Proč mi nejde připojit tablet k PC?

Zdravím. Vlastním tablet Lenovo Tab4 10 (TB-X304L) a potřeboval bych ho připojit k pc k přesunu souboru z úložiště a pár dalších věcí. Jenomže i když mám vývojářský režim a “USB debugging” je povolené tak po připojení k PC se jenom začne nabíjet. V rozsirenem nastavení toho vyvojařského rezimu jsem to přepnul i na pracování s médii, je tam totiz vice moznosti a jedna z nich je pravě ta po pripojeni se zacne jen nabijet ale já to prave prepnul na media ale i tak porad nic. Budu rád za kazdou radu. Zkousel jsem ho i restartovat jestli se to nejak neseklo ale porad nic.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1520 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Koho jsi zkoušel restartovat? Tablet? PC? A nechce PC nějaký ten ovladač? Koukni do zařízení, jestli se tam v některém režimu neukazuje zařízení s vykřičníkem, jako neznámé zařízení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

No, já už sice kabelové připojení dlouho nepoužívám (pro filetransfer používám FTP přes wifi, kabely jsou opruz), ale co si ještě z hlavy vybavuji, tak nejspíš půjde o nastavení OTG, kdy tablet bude MUSET pracovat v režimu „B“ (slave, B-device nebo tak nějak). To (způsob připojení) musíš nastavit na TABLETU, až se zeptá jak (jakým způsobem) ho chceš připojit.

Jinak po připojení kabelem bude sice na PC v „Tento počitač“ vidět ikona zařízení (tabletu), ale to je všechno, nic víc s tím nepůjde dělat. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek