Mofli

Proč mi nejde nastavit zobrazení počtu výsledků v Googlu?

Dobrý den, používám Mozillu, v Googlu si nastavím, aby se mi zobrazilo 100 výsledků, uložím svoje nastavení, ale stejně se zobrazuje jen 10 výsledků při vyhledání. Kde je chyba? Dekuji.

Odpovědi
anonym

Pokud na strance www.google.com klepnete na odkaz „Rozsirene vyhledavani“ mate moznost nastavit zobrazeni stovky vysledku vyhedavani PRO JEDEN KONKRETNI DOTAZ, toto nastaveni si ale pochopitelne nebude pamatovat pro jakykoliv dalsi dotaz ktery kdy provedete … to by ho asi dost zbytecne zatezovalo 🙂

viz tento odkaz kde vidime stovku vysledku na dotaz „co je expirace“
http://www.go­ogle.cz/search?as_q=co+j­e+expirace&hl=cs&num­=100&btnG=Vyh­led%C3%A1v%C3%A1n%C3%AD+­Google&as_epq=&as_oq=&as­_eq=&lr=&cr=&as_ft=i&as_­filetype=&as_qdr=a­ll&as_occt=any&as_dt=i&a­s_sitesearch=&as_rig­hts=&safe=ima­ges