Fidel

Proč mi často nefunguje Wikipedie a zobrazuje se mi bez grafiky a text bez formátování?

Doplňuji:
Pomalým netem to není…, protože mám dost rychlej. Stává se mi to ale hlavně v noci.

Nejlepší odpověď
chudst

Pomaly internet? V opacnem pripade nevim. Me nacita temer pokazde spravne, mimo pripadu, kdyz mam pomaly internet. (Chodim tam temer denne a jen jednou do tydne, ctrnacti dni se mi stane, ze se mi nacte bez grafiky. Normalne reloaduji stranku a bezi to v pohode.)

Další odpovědi
arygnoc

wikipedie je zdroj, pomocí kterého některé infirmace ověřuji.
jinak wikioedii nepovažuji za seriozni zdroj informací.