PaKul

Proč mě vzrušuje, když na sobě mám košili?

Předchozí otázka byla odstraněna, takže se prostě říďte tím, co je napsáno v nadpisu…
Samozřejmě vím, že v budoucnosti asi nebude nejlepší, když tím budu trpět (už si představuju, jak něco prezentuju, přijdu tam a z kalhot mi vyčnívá hora…). O tom mi psát nemusíte :) A holky… nechcou mě, jednoduše
Doplňuji:
Já vím, „vo co gou“ – fetišismus. Ale jestli se toho dá nějak zbavit, nebo to aspoň potlačit…

Odpovědi
Jikra

Neptej se tady, ale objednej se u sexuologa. Určitě ti řekne „vo co gou“.
Doplňuji:
No, vždyť to říkám. Musíš jít k odborníkovi. Tady ti těžko někdo fundovaně odpoví.