Frostties

Proč mám žluté ruce?

Dobrý den zajímalo by mě to, protože když porovnám svoje ruce s kamarády, tak mají třeba béžové a růžové… Díky za odpověď

Nejlepší odpověď
Mravenec

Si jako myslíš, že jsme tady telepati a lékaři dohromady? Já nejsem ani jedno. Problém s játry, žloutenka, rasa, betakaroten ve stravě, bilirubin v krevním řečišti,… může to být cokoliv. Zajdi za lékařem a neřeš takové problémy tam, kde ti nikdo odborně nepomůže.

Další odpovědi
Filip84

Po stotřicátépáté: my tady nemáme Röntgen, ani magnetickou resonanci, ani sestru s odběrnou sadou a laboratorium, nebo něco podobného, abychom mohli diagnostikovat.

Obrať se na praktického lékaře / praktického pediatra, od toho tam jsou, a od toho si platíš pojištění.

marci1

Žluté ruce jsou klinickým znakem, který by neměl být podceňován, protože je obvykle spojován s poněkud delikátními nozologickými entitami. Když se tedy tento příznak objeví, nejlepší nápad je co nejdříve konzultovat s lékařem – odborníkem, aby bylo možné zjistit příčinu problému co nejdřív. 🙂