tinice

Proč mám tak pomalý movie maker?

Nahrála jsem asi tak půl hodinové video, které se mi nahrávalo celý den a celou noc. Teď ho chci sestříhat, ale po každém rozdělení, se zbytek videa začne zase tak půl hodiny nahrávat a já nemůžu nic dalšího dělat. Nevíte pro to tak je? Počítač pomalý nemám a zkoušela jsem vypnout internetový prohlížeč, ale stále jsem musela dlouho čekat. Díky za rady co s tím :)
Doplňuji:
Mám windows 7 a mám Windows Live Movie Maker.

Nejlepší odpověď
Bedy

Máte-li Windows Vista nebo Windows 7, stáhněte si prosím Windows Live Movie Maker, který je novější a je tam vychytána řada chyb, má to další funkce oproti klasickému Movie makeru.
http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows-live/essentials-home

Pozn.: Windows Live Mobie Maker je součástí balíku Windows Live Essentials. při instalaci si zvolte, co budete chtít instalovat. V každém případě vyhoďte Live Toolbar/Bing Bar.

Další odpovědi
Michal Kole

Napiš mi mail, odpovím tam, tady se maže jen podle názvu nicku bez čtení dalšího